2006

Marka została stworzona przez Pierre Hamblenne, młody belgijski przedsiębiorca. Początkowo J&JOY składała się wyłącznie z zakresu męskich polo.

2009

Kolekcja dla dzieci jest tworzona. Od samego początku jest bardzo skuteczna, zwłaszcza ze względu na brak konkurencji w tym segmencie. Marka jest obecnie rozpowszechniana w nie mniej niż 50 mutlibrandowych sklepach.

2012

Już dystrybuowane w ponad 200 placówkach, J&JOY zaczyna sie sprzedawać we Francji i w Luksemburgu.

2013

J&JOY posiada obecnie 350 sklepów w całej Francji i 2 monobrandowych salonów, zwane flagowych sklepów. Marka bierze udział po raz pierwszy na targach Bread & Butter. Kolekcja "Smart Line" została uruchomiona.

2014

J&JOY jest aktualnie obecny w Niemczech, Austrii, Chinach i Wielkiej Brytanii za pośrednictwem 500 placówek. Teraz są 6 flagowych sklepów.

2016

Nowe jednomarkowych sklepów są planowane w całej Europie. J&JOY zapewnia dużo niespodzianek!


Nasza wiedza

Radość

Nazwa i specyficzne logo, które inspirują radość. Nosić J&JOY podnosi przyjemność, "enJOYment"!

Kolory

Czasami prowokująca, czasami skromniejsza, J&JOY to sposób, aby zobaczyć dobrą stronę życia, i to pokazać.

Szczegóły

Wyszukiwane szczegóły sprawiają że każdy artykuł jest wyłączny i daja realną wartość dodaną. Na przykład, każdy produkt jest podany z torebką z materiału oraz dopasowanym breloczkiem do kluczy.

Merchandising

Artykuły J&JOY przyciągają uwagę. Tożsamość marki jest rozpoznawalna z daleka!

Jakość

Wszystkie produkty J&JOY są z najwyższej jakości, aby zapewnić maksymalny komfort. Są testowane 30 razy z pralką i suszarką.

Wykonane z godnością

Producenci spełniają międzynarodowe standardy w zakresie jakości, środowiska i pracy. Ponadto, J&JOY inwestuje w projekty społeczne.

Więcej informacji

This site uses cookies to guarantee you an optimal comfort of navigation and communicate you information and personalized offers.

By clicking on the button "Continue" or by pursuing your navigation, you accept their use.

If you wish to deactivate them, we invite you to change the parameters of your Internet browser.

More