Fundacja

Fondation

Marka J&JOY jest aktywna w świecie społecznym i dobroczynne.
Fundacja J&JOY pomaga dzieciom w Indiach uzyskać lepsze wykształcenie. Marka częściowo finansuje szereg projektów w tym szkoła mobilna, która trafia do najbardziej odległych wioskach uczyć dzieci czytać, pisać i liczyć. Pomaga także stowarzyszenie "Objectif Ô" otworzyć studni wody pitnej w biednych obszarach, w Indiach i Afryce. Każdego roku nowe projekty są uruchamiane i monitorowane przez fundację J&JOY.

Pomagamy również inne stowarzyszenia, takie jak "Les Petits Riens" w Belgii.

Jesteśmy również dumni z bycia jedynym prêt-à-porter w Belgii który ma własny fundusz dobroczynne uznany i w pełni zarządzany przez Fundację Króla Baudouin'a.

Wszystkie ubrania marki są wykonane "z godnością", to znaczy produkowane w zakładach uprawiając sprawiedliwego handlu, nie zatrudniając pracowników w wieku poniżej 16 lat, stosując maksymalną liczbę godzin pracy w linii czartery międzynarodowe pracy (brak pracy przymusowej itp)

Wszystkie zakłady są certyfikowane przez ILO (International Labor Organisation) oraz śledzą rozwój tej organizacji.

Fondation

Kontynuując przeglądanie tej strony, zgadzasz się na stosowanie cookies, które proponują informacje i spersonalizowane oferty oraz pomagają w tworzeniu statystyk odwiedzin.